حضور شرکت سامان انرژی در همایش icopmas 2018

اولين دوره اين همايش با نام “كنفرانس بين المللي بندرسازي و سازه هاي دريايي” در هفتم خرداد ماه سال 1369 در دانشگاه تهران برگزار گردید و از آن پس این همایش هر دو سال یکبار با هدف " ارتقاء جایگاه بنادر به عنوان پل ارتباطی با اقتصاد جهانی و ایجاد فرصت های متنوع اشتغال وایجاد بستری مناسب جهت تبادل نظر و انتقال تجربیات جامعه متخصصین و ارائه توانمندیهای تخصصی کشور در حوزه سواحل، بنادر و سازه های دریایی، زمینه سازی و برنامه ریزی جهت توسعه همکاری های کارفرمایان، مهندسان مشاور، پیمانکاران و دیگر متقاضیان ارائه خدمات با جامعه بین المللی" برگزار می گردد.
سیزدهمین همایش سواحل، بنادر و سازه های دریایی صبح روز ۵ آذرماه در تهران هتل المپیک کار خود را آغاز و به مدت ۳ روز تا ۷ آذرماه دایر بود. در این همایش، ۴۰ کشور حضور داشتند و دستاوردهای خود را در حوزه سواحل، بنادر و سازه‌های دریایی به دیگر شرکت کنندگان معرفی نمودند.
شرکت سامان انرژی نیز با توجه به پروژه های در دست اجرا  در هر دوره در این همایش حضور فعال داشته و توانمندی های خود را در مجموعه بنادر ارایه کرده است. همچنین همزمان با برگزاری این همایش، نمایشگاه جنبی فرصت مناسبی برای تجدید دیدار با مسئولین امر و شناسایی نیازهای بنادر و زمینه همکاری های جدید ایجاد نمود.


 
   بازدید وزیر محترم راه و شهرسازی، معاونین محترم و مدیرکل محترم سازمان بنادر و دریانوردی کشور از غرفه سامان انرژی


 
 
                                                                         
 
                      بازدید مدیرکل محترم سازمان بنادر و دریانوردی کشور جناب آقای مهندس راستاد به همراه معاونین محترم از غرفه سامان انرژی


حضور معاون محترم مهندسی سازمان بنادر و دریانوردی کشور ، جناب آقای مهندس عباسی راد و همراهان در غرفه سامان انرژی
   1397/9/12 11:30