بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت , گاز ,پالایش و پتروشیمی

نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي ايران به عنوان بزرگترين رخداد صنعتي و تجاري ايران در اين حوزه كه سالانه با حضور جمع كثيري از شركتهاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه صنعت نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي برپا مي گردد، فرصت بسيار مغتنمي است تا شركتهاي فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست اندركاران و متخصصان اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين صنعت، فعاليتها و نوآوري هاي آتي خود را هدايت نمايند.
به گزارش روابط عمومی ، سامان انرژی در این نمایشگاه در کنار شرکتهایی از 38 کشور اروپایی ،آسیایی ،آمریکای شمالی و جنوبی حضور داشت.
در این نمایشگاه که از 16 الی 19 اردیبهشت ماه برگزار گردید سامان انرژی ضمن معرفی خدمات فنی و مهندسی خود با چندين گروه تولیدی ،تجاري و خارجي جهت توسعه بازار و ارائه خدمات مذاکرات لازم انجام شد.
بیست ‌و سومین نمایشگاه بینالمللی صنعت نفت با حضور 1053 شرکت ایرانی و 600 شرکت خارجی 19 اردیبهشت ماه به کار خود پایان داد. این نمایشگاه که در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار گردید، از نظر وسعت و تعداد شرکت‌کنندگان، نخستین نمایشگاه در سطح خاورمیانه و پنجمین نمایشگاه در سطح جهان به شمار می آید.


 
   1397/3/28 11:25