حضور شرکت سامان انرژی در نمایشگاه ECOMONDO ایتالیا

اين نمايشگاه در زمينه‌هاي محيط­ زيست، بازيافت مواد، انرژي­هاي تجديدپذير و توسعه صنعتي پايدار فعال است و رويدادي بزرگ در حوزه ارائه راهكارهايي پيشرفته براي مديريت كارامدتر و تغيير شكل هرگونه زباله و پسماند با استفاده از فناوري­ هاي سبز مي­ باشد.

نمايشگاه ECOMONDO در شهر ريميني ايتاليا از تاريخ ۱۶ الي ۱۹ آبان­ ماه سال جاري برگزار شد و دو شركت فراتحقيق­ سپاهان و سامان انرژي با حمايت منابع داخلي و خارجي موفق به حضور و برپايي غرفه در اين نمايشگاه شده و با طرف­هاي تجاري بالقوه خود به مذاكره پرداختند.

دفتر ITPO كه يكي از حاميان برگزاركننده اين نمايشگاه بوده است، پيرو توافق­نامه­ اي بين سازمان توسعه صنعتي ملل متحد (UNIDO) و دولت ايتاليا ايجاد شده و ماموريت همكاري در توسعه صنعتي و رشد اقتصادي كشورهاي در حال توسعه، شناسايي و انتقال منابع فني، مالي و مديريتي براي ايجاد اشتغال، اقتصاد رقابتي و محافظت از محيط­زيست را دارد.

۶ شركت نماينده ايران در زمينه ­هاي بازيافت، انرژي­هاي تجديد پذير و مشاوره در زمينه­ هاي محيط­ زيستي در اين نمايشگاه حضور يافتند.

دفتر ITPO ايتاليا امسال فعاليت­ هاي انجام شده در زمينه محيط­زيست و انرژي­هاي تجديد پذير در دو كشور بوتسوانا و ايران را با هدف تقويت ظرفيت ­هاي كشورهاي در­حال توسعه در پياده­ سازي تعهدات بين­ المللي COP۲۱ حمايت كرده است. 
 

   1396/8/27 15:55